nedeľa 14. augusta 2011

Farewell, my friends ...

Dnes oficiálne odchádzam, okolo 22:00 tu končím, naposledy vypnem svoj notebook na celý mesiac. Takže ma čakajte okolo 16.9. Prednastavím vám tu nejaké články, mám pár kresieb a nejaké fotky, tak aspoň takto tu s vami virtuálne budem :) Zanechajte mi prosím nejaké komentáre, určite si ich prečítam, keď prídem a aj odpíšem a stále platí, že tlačítkom "Páči sa mi to" pod článkom podporíte môj blog. Tak sa majte krásne, pekný zvyšok prázdnin! :)

Today I´m officialy leaving, about 10pm I will turn off my notebook for the last time for the whole month. So, don´t wait for me until 16th September. I´m gonna set up some new posts, I´ve got some drawings and photos, at least this way I´m gonna be with you here, virtual :) Leave me comments, I will read them as soon as I get back and respond and still, click the "Páči sa mi to" button under each post to support my blog. Have a nice rest of holiday and take care! :)
Prosím, pod každým článkom je tlačítko Pači sa mi to. Kliknite naň a pomôžte mi zviditeľniť blog. Nič vás to nestojí a nikto to neuvidí ;)

4 komentáre:

  1. Ahóój a budeš mi chýbať moja !! :( ale like na každý článok a komentovanie tak tiež!! :) maj sa a uži si to ! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Držím palce a dúfam, že nám totam prežiješ :D

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Maj sa :D :) A uži si to tam :D :))

    OdpovedaťOdstrániť